Blog

How to Deal With Your Vehicle

jonge vrouw die in de nacht drijft - taxi stockfoto's en -beelden

Onze chauffeurs ondergaan een uitgebreide opleiding zodat u zeker bent van het door u gekochte transport en dat u zich er prettig en op uw gemak in voelt. Onze voertuigen hebben een dubbele cabine, wat u het voordeel geeft van uitstekend zicht. De voertuigen zijn gemakkelijk te parkeren en zijn verlicht met halogeen, waardoor ze zeer responsief zijn, zelfs in de slechtste rijomstandigheden.

Decoratieve voorwerpen worden in het voertuig vervoerd

We hebben nichevoertuigen, met CEO's erin, met transaxles die speciaal zijn ontworpen voor vitrines en boekenkasten. Ze zijn zowel voor dagen als voor weken te reserveren. Omdat we onze voertuigen met dubbele cabine onderhouden, kunnen we u een betalingsgarantie van twaalf dagen bieden. Ook bieden wij u zorgpakketten aan, zodat u goed verzorgd wordt. De busjes worden regelmatig onderhouden en onze chauffeurs zijn ook volledig opgeleid.

Wij vervoeren u waar u ook naar toe gaat. Bovendien hebben wij u het volgende te bieden:

Problemen met uw voertuig

We lossen eventuele problemen op en bieden oplossingen door het te repareren of door onze bemanning te sturen om het te repareren. Onze monteurs zorgen ervoor dat de volledige fabrieksgarantie behouden blijft. Wij bieden ook de dienst van de koper aan.

We lossen eventuele problemen op en bieden oplossingen door het te repareren of door onze bemanning te sturen om het te repareren. Onze monteurs zorgen ervoor dat de volledige fabrieksgarantie behouden blijft. Wij bieden ook de dienst van de koper aan.

Aandacht voor uw chassis

Eventuele deuken worden gerepareerd en gerepareerd en het chassis wordt indien nodig gelast. We voeren een gedetailleerde controle uit op eventuele scheuren in de carrosserie of op een beschadigde aandrijflijn. Voordat het voertuig wordt gerepareerd, worden de airbags losgemaakt en indien nodig gereinigd. De mechanische systemen en de ophanging van het voertuig worden gecontroleerd en als er Tsjechische standaardnormen zijn, worden spoelen, hogedrukreiniging en pinstriping uitgevoerd. De raamschakelaars worden geïnspecteerd en indien nodig gewassen. De voorruit, evenals de achterruit, wordt gecontroleerd op scheuren voordat deze wordt gerepareerd.

If there are problems with any of the lamps or filters, the cleaning is made, the damaged filter(s) replaced, and the damaged lamp(s) replaced. The wiper blades are checked for cracks before and after each use, the drawbar is repaired or replaced, and the horn is repaired if necessary. The full service history of the vehicle is obtained, and the vintage registrations of the vehicle are marked clearly.

We operate 24 x 7, and instance our mobile unit will come to you wherever you are, and even when you are on the phone, our full service will reach you within a few hours. Our technicians will attend to your schedule, and your requirements for normal van maintenance, and when our full service is not required we will also fill your replacement van order.

The full service includes several important items, as well as insight on the reason for any delays, and will also discuss the Customer's requirements which may result from the Customer's location, or previous work of the similarly serviced vehicle, or previous damages of the vehicle when in a separate garage. Any such Mercedes Benz vehicle is covered by a German Federal Warranty with 24 x 7 assistance. The factory warranty is also included along with the purchase agreement. This provides for a total of four years or 50,000 km, whichever comes first, with a real bargainer, and exclusive coverage against faults committed outside the warranty period. If you are not ready to commit the extra cash, German Federal holidays are avail, six weeks of no premium, and additional days services, for a low surcharge. The service contract can be renewed for a second time, for a total of 20,000 km or four years, whichever comes first, and is available outside the payment period.

On all orders the deposit is paid with a credit card (Visa, MasterCard, Discover, or American Express). The first deposit is normally for 18% – 24% and the balance on all other orders is 5%. The insurance is provided by a group General Insurance Company (GIG). The optional items are covered by separate policies (like for seat belts) and can be purchased a priori with the original owner or customers. A typical Mercedes Benz such as the B200 can be expected in use for 280 – 500 km per year approximately, but can be expected to last 2500 – 5000 km per year. It thus makes a Blick a play a vital role in the modern car. In Walk in Park, which is becoming popular as a park in town, or city entrance, needs, in conjunction with high rise in offenses. Its asymmetric protection, and its reversing capabilities, and ability to be parked itself (mersive reversing, able to park in spaces larger spaces, hindcast in smaller tight spots).

Comments Off on How to Deal With Your Vehicle